Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Zbigniew Andrzejewscy
Przewóz. gm. Piotrków Kujawski tel. 0-663-032-655 kom. 0-608 419-694

Samodzielny dom położony w środku lasu, niedaleko jeziora Gopło. Cisza i spokój, zdrowe świeże powietrze. Dla turystów przygotowane są pokoje z łazienkami. Prawdziwą ich ozdobą są firany, serwetki i obrusy własnoręcznie zrobione. Jest także dostęp do kuchni i lodówki. Można także dobrze zjeść, serwujemy potrawy regionalne i nie tylko.

Pieczemy ciasta i wędzimy ryby. Produkty pochodzą z własnego ogródka uprawianego metodą ekologiczną. Zdrowe smaczne i podane w jadalni urządzonej w stylu kujawskim. Zgromadziliśmy mnóstwo maszyn, sprzętów naczyń. Kto pamięta jak robi się masło? Jeśli zapomniał to może sobie przypomnieć. W starej kujawskiej chacie krytej strzechą stoją sprzęty sprzed kilkudziesięciu lat, wiszą stroje w jakich na Kujawach chodzono przed wiekami i różny sprzęt domowy.

Na terenie naszego gospodarstwa znajdują się dwa stawy. Posiadamy też zwierzyniec: kuce, muły, osły, kozy, owce wrzosówki, dziki, świnki peruwianki, króliki, szynszyle, strusie emu, pawie indyjskie, bażanty, kurki ozdobne, gołębie, papugi, koty rude i psy. Mamy też izbę leśną. Dlatego też goście przyjeżdżają z różnych zakątków Polski od gór po morze i świata: Australii, Ameryki, Anglii, Holandii, Dani, Francji i Niemiec.

W obejściu znajduje się ogródek ziołowy. Rośnie tam mięta, melisa, bazylia, rozmaryn i wiele innych ziół. Wszędzie mnóstwo bylin i skalniaków różnego gatunku. Dla dzieci jest plac zabaw, a dla młodzieży boisko na którym można grać w siatkówkę i kosza. Można zwiedzić nasze gospodarstwo indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Organizujemy wycieczki piesze i rowerowe, grille, ogniska, a także święto pieczonego ziemniaka. Atrakcją naszego gospodarstwa są przejażdżki konne i bryczką, zwiedzanie chaty kujawskiej, izby leśnej i zwierzyńca. Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.