Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Z myślą o naszych milusińskich
Miasto i Gmina Piotrków Kujawski przystąpiła do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego pn. "Place zabaw dla dzieci - tereny wiejskie"

Zarząd województwa przyznał Miastu i Gminie Piotrków Kujawski na wnioskowaną kwotę 23 082,00 zł dotację w wysokości 16 157,00 zł. na przebudowę placu zabaw dla dzieci przy Szkole Podstawowej Dębołęce. Spośród wniosków, które napłynęły do Urzędu Marszałkowskiego wsparcie otrzyma 59 projektów. W sumie na zabezpieczenie wypoczynku i rekreacji dzieci przeznaczono w tym roku milion złotych z budżetu województwa.
Dotychczasowy plac zabaw, na którym zamontowane są dwa urządzenia (huśtawka, zjeżdżalnia) zostanie wzbogacony o kolejne urządzenia zabawowe - sześciokąt wielofunkcyjny, ścianka wspinaczkowa, piaskownica, tablica do rysowania, sprężynowiec Konik i dodatkowe elementy małej architektury.
Przewiduje się, że plac zabaw zostanie do użytku w miesiącu październiku br.
Zainteresowanie możliwością pozyskania pieniędzy w ramach tego projektu było bardzo duże. W sumie do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęło 127 wniosków.