Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Kolejne miejsce zabaw i rekreacji w Mieście i Gminie Piotrków Kujawski
W miesiącu czerwcu bieżącego roku Miasto i Gmina Piotrków Kujawski złożyła wniosek w konkursie "Place zabaw dla dzieci - tereny wiejskie"

ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej projekt pn. "Przebudowa istniejącego placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Dębołęce" został wybrany przez Zarząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego do dofinansowania.

Roboty budowlano - montażowe polegające na doposażeniu istniejącego placu zabaw w urządzenia zabawowe oraz ogrodzeniu całego terenu wraz  z siatką ochronną zostały zakończone w dniu 31 października 2007 roku. Całkowity koszt zadania wyniósł 22 768,27 zł, z tego 16 157,00 zł zostało sfinansowane z dotacji Województwa Kujawsko - Pomorskiego, pozostała część została pokryta ze środków własnych Miasta i Gminy Piotrków Kujawski.