Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
ŚRODKI Z FUNDUSZU WSPARCIA NA POPRAWĘ UKŁADU KOMUNIKACYJNEGO
Fundusz wsparcia to autorski program władz Samorządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego mający na celu dofinansowanie z budżetu województwa przedsięwzięć o charakterze prorozwojowym.

Dwa zgłoszone przez Miasto i Gminę Piotrków Kujawski projekty dotyczące infrastruktury drogowej otrzymały dofinansowanie na łączną kwotę 318 482, 92 zł.

Przedsięwzięcia dotyczyły:

- przebudowy drogi gminnej Anusin - Wąsewo - polegającej na ułożeniu nawierzchni asfaltowej na odcinku 442 mb. Całkowity koszt zadania wyniósł 202 199,48 zł. z czego 196 882,92 sfinansowano ze środków budżetu województwa kujawsko - pomorskiego.
- remontu nawierzchni i chodników w Piotrkowie Kujawskim w ulicy Rynek - polegającego na ułożeniu nowej nawierzchni asfaltowej oraz remoncie chodników.
 Całkowity koszt zadania wyniósł 127 855,31 zł. z czego 121 600,00 zł sfinansowano ze środków budżetu województwa kujawsko - pomorskiego.
 Dofinansowanie tych inwestycji w znacznym stopniu przyczyniło się do poprawy  stanu jakości dróg znajdujących się na terenie gminy Piotrków Kujawski.