Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
BUDOWA HALI WIDOWISKOWO – SPORTOWEJ
Miasto i Gmina Piotrków Kujawski z dniem 11 sierpnia 2005 roku rozpoczęła realizację (przygotowanie dokumentacji)

jednego z największych w powiecie radziejowskim przedsięwzięcia pod nazwą: “BUDOWA HALI WIDOWISKOWO – SPORTOWEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM”.
Pierwsze prace w terenie rozpoczęto dnia 12 listopada 2008 roku. Roboty wykonuje Przedsiębiorstwo “BUDROX” Sp. z o. o., która została wyłoniona drogą przetargu. Boisko użytkowe będzie miało 19 metrów szerokości i 36 metrów długości, wraz z pomieszczeniami socjalno-sanitarnymi, zapleczami i szatniami zajmie powierzchnię około 1300 m², planuje się blisko 240 miejsc siedzących. Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 4,5 miliona złotych. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Planowany termin zakończenia budowy szacuje się na koniec sierpnia 2010 roku.
W pierwszej kolejności z hali korzystać będą uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, natomiast po zajęciach lekcyjnych hala będzie dostępna dla stowarzyszeń sportowych i mieszkańców gminy.