Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Zdobądź Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy na obsługę Internetu.
Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja w okresie od 1.01.2011 r. do 31.03.2012 r. realizuje projektu "e-pracownik", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

W ramach projektu przeprowadzonych zostanie szesnaście bezpłatnych szkoleń z zakresu podstaw obsługi Internetu. Ich ukończenie daje możliwość uzyskania bezpłatnie certyfikatu ECDL e-Obywatel honorowanego w całej Europie.
W okresie od kwietnia do marca 2012 r. w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu, Świeciu, Brodnicy, Wąbrzeźnie, Radziejowie, Tucholi, Chełmży, Rypinie, Golubiu-Dobrzyniu, Kowalewie Pomorskim, Łasinie, Jabłonowie Pomorskim odbędą się 40 godzinne praktyczne zajęcia stacjonarne oraz 20 godzinne szkolenia e-lerningowe. W bezpłatnych szkoleniach mogą wziąć udział osoby pracujące w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie, zatrudniającym od 1 do 250 pracowników.

W ramach projektu organizatorzy zapewniają profesjonalne przeprowadzenie zajęć w salach komputerowych, pracę każdej osoby na oddzielnym komputerze, podręczniki, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, poczęstunek i napoje podczas przerw oraz miłą i bezstresową atmosferę. Wszystkie zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w godzinach od 16:00 do 20:00.

Pierwszy nabór uczestników szkoleń prowadzony jest do dnia 31 marca 2011 r. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 56 688 74 52 / 789 092 043 lub znaleźć na stronie internetowej www.e-misja.org.pl.

Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja jest organizacją pozarządową, która podejmuje działania mające na celu podnoszenie kwalifikacji informatycznych mieszkańców regionu. Od 2007 roku przeprowadziła 48 szkoleń, w których wzięło udział 500 osób. Stowarzyszenie ma więc duże doświadczenie w tym zakresie. Ponadto organizowane kursy cieszą się dużym uznaniem wśród uczestników.

Autor: Ann Szatkowska