Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
INTEMO S.A Firma z przyszłością
Intemo S. A. to firma zajmująca się produkcją detali na wtryskarkach i prasach. Firma działa na skale międzynarodową wysyłając swoje produkty zarówno na rynki europejskie jak i światowe.

Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji detali z tworzyw sztucznych. Jednocześnie ciągle staramy się usprawniać i modernizować naszą prace poprzez wdrażanie nowych systemów i technologii.
Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta, bezpieczeństwo i troska o pracowników i działalność przyjazna środowisku, czego dowodem może być wprowadzenie w działalność firmy zasad sprzyjających ochronie środowiska.
Od wielu lat jesteśmy zdobywcami wielu certyfikatów m.in. EMAS, GAZELE BIZNESU, EN-ISO 9001:2008. EN-ISO 01:2004 i PN-N 18001:2004, co czyni nas firmą godną zaufania.
W skład naszego parku maszynowego wchodzi: 21 wtryskarek z robotami, o siłach zwarcia od 1000 do 7500 kN i objętości wtrysku od 150 do 8000 cm3. W ramach wydziału mamy własna narzędziownie zapewniającą bieżącą obsługę maszyn i form wtryskowych, a także taśmociągi i etykieciarki.
W skład naszej oferty wchodzą wyroby: techniczne, telekomunikacyjne, AGD, opakowania, akcesoria ogrodowe, ogrodzenia kute, odkuwki matrycowe, a także obróbka metali.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności naszej firmy można znaleźć na stronie:
www.intemo.pl