Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
GRANT Przetwórstwo mięsne
Grzegorz Pietrzak, ul. Kaliska 39, 88-230 Piotrków Kujawski. tel/fax. (054) 265-46-46

Nasza firma powstała w w pażdzierniku 1994 roku.
Jesteśmy dumni z tworzonych w naszych zakładach mięsnych wędlin, wędzonek, wyrobów blokowych, podrobowych i garmażeryjnych, gwarantujących tradycyjny i niepowtarzalny smak.

Lata doświadczeń sprawiły, że na Państwa stół trafiają wyroby o wyjątkowym smaku i wysokim standardzie jakościowym.Podstawą do produkcji wysokiej jakości wyrobów jest mięso zwierząt pochodzących z ekologicznie czystych terenów kujawskich, stały nadzór Inspektora Weterynaryjnego oraz specjalistycznych służb zakładowych.
Oferta zakładu jest bardzo bogata. Od mięs wieprzowych i wołowych, wędzonek wieprzowych, drobiowych i wołowych poprzez bogaty wybór kiełbas, pysznych pasztetów, aż po smaczne wyroby podrobowe. W swej ofercie firma stara się być niezwykle wyczulona na gusty i potrzeby swoich Klientów, elastyczna i wdrażająca postęp techniczny i technologiczny.

Nasza firma efektywnie gospodarując konsekwentnie rozwija i modernizuje zakład, dostosowując linie produkcyjne do europejskich standardów. Kupujący i konsumenci mogą mieć przeświadczenie, że dbając o prestiż na rynku i niezachwianą markę, firma dokłada wszelkich starań, aby każdy jej wyrób w pełni spełnił Państwa oczekiwania.

Idea jaka nam przyświeca to wytworzenie za każdym razem wyrobów mięsnych najwyższej jakości. W utrzymaniu wysokiej jakości naszych produktów pomaga nam doskonałe wyposażenie zakładu, ale przede wszystkim wykwalifikowana i zaangażowana w proces produkcyjny kadra.
Jako wieloletni producent wędlin zapewniamy Naszym klientom uznaną markę, znakomitą jakość oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Proces produkcyjny prowadzony w oparciu o wdrożone zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GPH). Zakład spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej.
Nasza ofeta kierowana jest dla konsumenta krajowego

Jesteśmy jedyną firmą w powiecie radziejowskim zajmującą się przetwórstwem mięsnym. Nasza produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach kujawskich.