Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - SURFUJĘ. RESPEKTUJĘ
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - „SURFUJĘ. RESPEKTUJĘ".

W miesiącu lutym 2013 r. z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu został przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim szkolny konkurs plastyczny: „SURFUJĘ. RESPEKTUJĘ". Organizatorami konkursu byli nauczyciele: Anita Włodarska, Agnieszka Szewczak, Justyna Dorosz, Marek Zientkiewicz.
Celem konkursu były: propagowanie zasad Netykiety i zachęcanie dzieci do ich stosowania, rozbudzanie twórczej wyobraźni, rozwijanie umiejętności i uzdolnień plastycznych.
Konkurs skierowany był do uczniów klas V i VI, w sumie wzięło w nim udział 13 uczniów, którzy przygotowali plakaty wykonane różnymi technikami zawierające hasła Netykiety.
Przy ocenie prac konkursowych komisja kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem, twórcza wyobraźnia autora, estetyka pracy.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce
Weronika Szklarska klasa 6b

2 miejsce
Julia Włodarska klasa 6b

3 miejsce
Magdalena Lewandowska klasa 5a i Mateusz Tomalski klasa 6c

Przyznano również wyróżnienia:
Dominika Siutkowska klasa 6a i Weronika Skrzynecka klasa 6a

Powyżej wymienieni uczniowie otrzymali cząstkowe oceny celujące z plastyki oraz na apelu w dniu 22 lutego 2013r. wręczone zostały dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z Funduszu Rady Rodziców. Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie szkolnej oraz galerii strony internetowej szkoły.

Organizatorzy: Anita Włodarska, Agnieszka Szewczak, Justyna Dorosz, Marek Zientkiewicz