Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ - ETAP GMINNY
Z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej im. J. Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim został przeprowadzony „Konkurs wiedzy informatycznej".

Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych uczniów, promowanie uczniów najzdolniejszych o najwyższym poziomie wiedzy informatycznej, stworzenie uczniom możliwości do sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VI.
Tematyka konkursu obejmowała: treści z zakresu BHP, budowy komputera, pracy z komputerem, praktycznego zastosowania komputera, komputera jako źródła wiedzy i rozrywki, podstawowe wiadomości dotyczące: obsługi programów edytora grafiki Paint i edytora tekstu Word, korzystania z sieci Internet.
Do etapu gminnego zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoly Podstawowej w Byczu i w Dębołęce. Ze względu na warunki pogodowe nie przyjechali uczniowie ze SP w Byczu. Do udziału w konkursie ze SP w Dębołęce zostali zgłoszeni uczniowie: Rozalia Starosta, Oliwia Leśnik, Oliwia Tunicka. Konkurs został przeprowadzony w dniu 20.02.2013 r. o godz. 1100 i miał formę testu jednokrotnego wyboru, za każdą poprawnie wybraną odpowiedź 1 punkt, maksymalna ilość punktów - 50.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce Rozalia Starosta (SP Dębołęka) - 43 punkty

2 miejsce Maciej Ciesielski (SP Piotrków Kujawski) - 42 punkty

3 miejsce Dominik Jarka (SP Piotrków Kujawski) - 41 punktów

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z funduszu Rady Rodziców SP w Piotrkowie Kujawskim.

                               Organizatorzy: Agnieszka Szewczak, Marek Zientkiewicz