Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
25-lat służby w Policji
Miła uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie. Z okazji przepracowania 25-lat w mundurze, wyróżnienie otrzymał asp. szt. Dariusz Rolewski.

Z okazji jubileuszu 25-lecia służby w Policji, Komendant Powiatowy insp. Ryszard Micek, wręczył Kierownikowi Posterunku Policji w Piotrkowie Kujawskim asp. szt. Dariuszowi Rolewskiemu okolicznościowy dyplom oraz wieczne pióro . Jak podkreślił insp. Micek, jubilat swoim zaangażowaniem, wieloletnim wzorowym wykonywaniem obowiązków służbowych, potwierdził, że służba w Policji może być zaszczytem a noszenie munduru powodem do dumy.
Na zakończenie Komendant Powiatowy, życzył asp. szt. Dariuszowi Rolewskiemu wszelkiej pomyślności oraz jak najdłuższej służby w Naszych szeregach.

mł.asp. Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP w Radziejowie