Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Andrzejki oraz Mikołajki w MGOKSiR
29 listopada 2010 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim zorganizowano Andrzejki.

Dzieci z sekcji teatralno-muzycznej oraz plastycznej świetnie się bawiły. Największą atrakcją tego wieczoru była staropolska wróżba lania woskiem oraz wróżba polegająca na układaniu butów.
Oprócz tradycyjnej wróżby lania woskiem były bardziej współczesne Wróżby z talerzami, szpilka prawdy, wykorzystanie symboliki cyfr i daty urodzin. Dzieci wybierały losy z magicznymi znakami, które przepowiadały przyszłość.

6 grudnia 2010 r. odbyły się Mikołajki. Dzieci wspólnie przybrały choinkę własnoręcznie robionymi ozdobami. Po skończonych zajęciach uczestnicy znaleźli pod choinką śliczne prezenty oraz słodycze. Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

                                                                                                            MGOKSiR Piotrków Kujawski