Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski
12 grudnia 2010 roku w niedzielę, na Hali Widowiskowo – Sportowej w Piotrkowie Kujawskim

odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Pana Mirosława Skoniecznego.Organizatorem zawodów był klub siatkarski „Olimpia” Nowa Wieś, przy współpracy z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim. Zmagało się sześć zespołów: „Olimpia” Nowa Wieś, Orion Skulsk, Powiatówka Dobre, Kujawiak Piotrków Kujawski, Kuranty Powałkowice i Kłos Skulsk.

Regulamin zawodów przewidywał podział drużyn na dwie grupy, a miejsca zdobyte w rozgrywkach grupowych wyznaczały przeciwników w fazie poza grupowej. Trzecia drużyna w grupie pierwszej walczyła o piąte miejsce z trzecią drużyną w grupie drugiej, drugie drużyny obu grup walczyły o trzecią lokatę, a zwycięzcy grupowi walczyli w finale o pierwsze i drugie miejsce. Zawody odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach, z wyjątkiem finału, dzięki temu zostały przeprowadzone szybko i sprawnie.

Najlepiej przygotowanym zespołem okazali się Kuranty Powałkowice, którzy pokonali w finale 2-0 niespodziankę zawodów młody skład Kujawiaka Piotrków Kujawski. Trzecie miejsce wywalczyła „Olimpia” Nowa Wieś organizator zawodów, zwyciężając 2-0 z Powiatówką Dobre. Piąte miejsce przypadło zespołowi Orion Skulsk, który pokonał Kłosa Skulsk.