Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
„Świadek nadziei”
12.04.2011r w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim

zorganizowano wieczór papieski poświęcony Janowi Pawłowi II zatytułowany „Świadek nadziei”. Artyści sceny krakowskiej przedstawili wzruszający spektakl o życiu i pontyfikacie Ojca Świętego.

Swój program wokalny zaprezentowały również dzieci z sekcji teatralno – muzycznej MGOKSiR.

Po zakończeniu części artystycznej na scenie, widzowie mogli podziwiać serie akwareli z wizerunkiem Papieża Polaka w wykonaniu pana Marka Marynowskiego, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wybrane prace przedstawili również uczestnicy pracowni malarskiej (pani Alicja Dębowska, Agnieszka Pluskota).

Przygotowano ekspozycje książek o tematyce papieskiej, zarówno ze zbiorów Biblioteki Publicznej jak i kolekcję książek Domu Wydawniczego REBIS z Poznania, który był jednocześnie sponsorem imprezy. Na zakończenie podano kawę, herbatę oraz pyszne „Kremówki Papieskie” . Były gromkie brawa, łzy wzruszenia i kwiaty dla artystów.

                                                                       MGOKSiR