Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Podsumowanie sezonu wędkarskiego w RSW Piotrków Kujawski
W dniu 14 stycznia 2012 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrkowie Kujawskim nastąpiło

podsumowanie rocznej pracy Zarządu oraz członków Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mirosław Skonieczny, Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Marek Marynowski oraz Skarbnik OSP Piotrków Kujawski Marian Michalik. Zebranie poprowadził kolega Stanisław Paczkowski. Zarząd za roczną pracę uhonorował członków skromnymi nagrodami i pucharami. Upominki wręczali: Burmistrz Mirosław Skonieczny, Dyrektor MGOKSiR w Piotrkowie Kujawskim, Prezes RSW Jacek Nowacki oraz Skarbnik OSP Marian Michalik.

Po wręczeniu nagród Pan Burmistrz podziękował wszystkim nagrodzonym oraz życzył jeszcze lepszych wyników w 2012 roku oraz tradycyjnego „połamania kija”. Głos zabrał także Dyrektor MGOKSiR, który podziękował za zaproszenie i także życzył powodzenia w 2012 roku dla członków i zarządu oraz zadeklarował jeszcze lepszą współpracę na linii MGOKSiR i RSW.

Nagrodami i upominkami zostali uhonorowani następujący członkowie naszego koła:
W Kategorii Seniorów główną nagrodę otrzymał Adrian Wiśniewski
II miejsce - Marek Wiśniewski
III miejsce - Andrzej Goc

W kategorii Juniorów:

I miejsce - Krzysztof Siutkowski
II miejsce -  Szymon Przybysz
III miejsce - Katarzyna Przybysz

Zarząd Koła RSW postanowił także nagrodzić Panią Kingę Kardacz za uczestnictwo w zawodach jako jedyna kobieta w kole. Na zakończenie głos zabrał Prezes koła RSW Jacek Nowacki, który w Krótkich słowach przedstawił plan pracy na 2012 rok oraz podziękował wszystkim za przybycie w szczególności Panu Burmistrzowi oraz zaproszonym gościom.

                                                                                   Karol Woźniak