Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
APEL
W imieniu mieszkańców wsi Zdroje poszkodowanych w wyniku wystąpienia trąby powietrznej,

która przetoczyła się przez tę miejscowość w dniu 14 lipca br. w godzinach popołudniowych, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe bądź materialne. Ogółem poszkodowanych jest 7 rodzin (27 osób w tym 8 dzieci) zamieszkałych w 6 budynkach mieszkalnych, które uległy częściowemu lub całkowitemu zniszczeniu. Zniszczonych zostało też kilkanaście budynków gospodarskich, uprawy i kilka hektarów lasu. Wstępny szacunek strat to kwota ok. 800 000 – 1 000 000 zł. Aktualnie trwają prace porządkowania terenu oraz zabezpieczania głównie budynków mieszkalnych. W najbliższych dniach rozpoczną. się prace dotyczące odbudowywania zniszczonych budynków.

                 Ewentualne wsparcie finansowe prosimy kierować na specjalnie utworzone konto w BS Koronowo O/Cekcyn 76 8144 0005 2016 0160 0546 0001 „Pomoc dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną”.

                 W przypadku pomocy materialnej informujemy, że najbardziej potrzebne są materiały budowlane w postaci: pustaków, cegieł, drewna na więźby dachowe, papy, foli budowlanej, blachy trapezowej lub dachówkowej, cementu, wełny mineralnej. W przypadku takiej pomocy prosimy o bezpośredni kontakt z Wójtem Gminy – Jackiem Brygman ( 606 745 205 ), lub Sekretarzem- Justyna Gackowska ( 52 3347550-51, 666018938).

      W przypadku braku możliwości wsparcia finansowego lub w postaci materiałów budowlanych, prosimy o różnego rodzaju gadżety gminne (książki, foldery, koszulki itp.), produkty, wyroby, które zostaną przeznaczone na loterię fantową na rzecz osób poszkodowanych ( tel. 52 3347550).

Wszelkie informacje na temat nawałnicy są dostępne na naszej stronie internetowej WWW.cekcyn.pl.

Z góry dziękujemy za każdy rodzaj pomocy.