Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Pielgrzymkowo - rekreacyjny wyjazd dla ministrantów, połączonych chórków Credo i Latorośl,
służby kościelnej i katechetów do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 6 września 2012 roku.

6 września 2012 roku ks kanonik Zbigniew Cabański - proboszcz parafii Piotrków Kujawski zorganizował pielgrzymkowo - rekreacyjny wyjazd dla ministrantów, połączonych chórków Credo i Latorośl, służby kościelnej i katechetów.
Duchowym przeżyciem było przybycie do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, modlitwa przed obrazem Św. Rodziny i uczestniczenie we Mszy Św..

Następnie obiad, krótki spacer po Kaliszu, lody, pamiątki i... część rekreacyjna.
Dwa autokary zaciekawionych uczestników dotarły do Modligobowic. W nietypowym gospodarstwie agroturystycznym można było poszaleć: grając w piłkę, zjeżdżając na zjeżdżalniach, kręcić się na karuzeli, jeździć konno, podziwiać różne zwierzęta w mini - ZOO.
Dobra pogoda, dużo żartów, śmiechu, fajnej rozrywki, złożyły się na prawdziwy odpoczynek, integrację i wspaniałe wspomnienia.

Dziękujemy Księże Proboszczu !