Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Konkurs „Bezpieczny przedszkolak” w Piotrkowie Kujawskim
Radziejowscy policjanci spotkali się z dziećmi, aby zasiąść w jury konkursu „Bezpieczny przedszkolak”.

Najmłodsi poprzez rozwiązywanie zagadek i zadań dowiedzieli się, jak zachować się na drodze. Na zaproszenie przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Piotrkowie Kujawskim, odpowiedzieli st.asp. Michał Braszkiewicz i asp. Marcin Krasucki. Wizytę rozpoczęli od najmłodszych grup 3 i 4 latków. Policjant przeczytał im bajkę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
Następnie odwiedzili starszaków, gdzie zasiedli w jury kolejnej edycji konkursu „Bezpieczny przedszkolak”.

Pięcioosobowe zespoły z SP w Piotrkowie Kujawskim oraz Przedszkola Samorządowego rozwiązywały zadania i zagadki, przygotowane przez panie nauczycielki. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą, zdobytą podczas zajęć. Były wiersze i piosenki a wszystko po to by wiedziały jak zachować się na drodze i w sytuacji zagrożenia. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane, wszystkie zadania wykonały poprawnie, za co otrzymały upominki.
Dziękujemy za zorganizowanie konkursu oraz przygotowanie dzieci dyrektor przedszkola Renacie Woźniak oraz opiekunom grup.

                                                          asp. Marcin Krasucki
                                                  oficer prasowy KPP Radziejów